Playing in support of

Where does my money go?

Supporting

Donations stay local to fund critical treatments, healthcare services, pediatric medical equipment and charitable care.

Learn more about this hospital
Sophie Bond profile picture

Sophie Bond

Extra Life 2021

DONATE

BetSafe - Obsługa klienta 

Pomoc jest dostępna 24 godziny na dobę, każdego dnia w roku. Najlepszym sposobem na skontaktowanie się z obsługą klienta https://betsafe.com.pl/ jest czat na żywo. Średni czas odpowiedzi wynosi zaledwie 10 sekund. BetSafe jest wszędzie w języku angielskim i dotyczy to również obsługi klienta. Innym sposobem jest napisanie e-maila. Odpowiedź na e-mail jest zazwyczaj udzielana w ciągu 24 godzin. 


Gracz może również skorzystać z centrum pomocy. Można ją znaleźć w prawym górnym rogu pod zakładką "Pomoc". Sekcja zawiera m.in. wyczerpujące informacje o bonusach, grach, weryfikacji konta, zakładach i transferach pieniężnych. Chociaż ta sekcja jest również w całości w języku angielskim, jest ona niezbędna. Wszystko jest przedstawione tak jasno, jak to tylko możliwe.


Jeśli chcesz przeczytać wskazówki dotyczące zakładów i uzyskać informacje o bonusach, warto śledzić kanały społecznościowe BetSafe. Możesz śledzić operatora zarówno na Facebooku jak i Twitterze pod nazwą BetSafe. Chociaż niektóre z nich nie mają nic wspólnego z zakładami, ich użycie mówi wiele o przejrzystości. BetSafe jest otwarty i nie ukrywa tego co robi - wręcz przeciwnie. Wszystkie informacje są wyświetlane w przejrzysty sposób.

Odpowiedzialny hazard w BetSafe

Instrukcje dotyczące odpowiedzialnej gry można znaleźć w prawym górnym rogu strony pod hasłem 'Responsible Gaming'. Z tego miejsca gracz może przeglądać swoją historię gry i na jej podstawie dokonywać dowolnych zmian. BetSafe ma na celu pomoc, jeśli gra zamieniła się w negatywne doświadczenie. Gra powinna być przyjemna, bez względu na to, czy wygrają czy przegrają - na tym polega cała idea, czyli na ekscytujących potencjalnych wygranych.


Czy gra wydaje się ciągle krążyć w Twojej głowie? Czy musisz ukrywać gry przed rodziną i bliskimi? Czy czujesz, że zwycięstwa nigdy się nie zdarzą i próbujesz nadrobić straty grając więcej? Są to rzeczy, których możesz użyć do zidentyfikowania potencjalnie problematycznych gier. Jeśli już się przedstawiłeś, czas pomyśleć o ewentualnych ograniczeniach hazardowych. BetSafe oferuje następujące sposoby zarządzania swoim hazardem:


  • Ograniczenia dotyczące depozytów
  • Terminy
  • Kontrola w praktyce
  • Dodatkowy czas na grę
  • Zamykanie konta do gier
  • Organizacje pomocowe


Po pierwsze, dobrym pomysłem byłoby wprowadzenie limitu liczby gier na miesiąc. Nie da się określić kwoty w euro - dla każdego jest ona inna. Chociaż większość z nich potrafi utrzymać hazard pod kontrolą, problem hazardu nie jest związany ze statusem człowieka. Może uderzyć w dyrektora generalnego banku lub doradcę finansowego. Możesz ustawić swoje własne limity, a BetSafe może dostarczyć narzędzia do ustawienia limitów.


Jeśli czujesz, że jesteś uzależniony od hazardu lub zakładów, powinieneś natychmiast skontaktować się z obsługą. Organizacje te zapewniają pomoc w rozmowach, aby pomóc Ci w przezwyciężeniu problemów. W Polsce najbardziej znaną grupą pomocową jest Peluuri. Nie bój się skontaktować z nimi lub z działem pomocy BetSafe. Pomoc jest dostępna tylko wtedy, gdy jesteś gotowy ją przyjąć. Cieszmy się grą i zachowajmy jej sens w każdym znaczeniu.

Podsumowanie BetSafe

BetSafe jest prawdziwie legendarną stroną hazardową. Mimo, że interfejs użytkownika jest w języku angielskim, tysiące Polaków zaufało ofercie BetSafe. Wynika to z ponad 20-letniej historii w branży hazardowej. Były to pierwsze serwisy bukmacherskie, które pojawiły się na rynku w pierwszej połowie XXI wieku. Dziś firma mieści się na Malcie, choć jej główna siedziba znajduje się w Wielkiej Brytanii. Licencjonowanie MGA oznacza nieopodatkowane zyski.


Jedną z najlepszych rzeczy jest układ i nawigacja. Nie dla efektów wizualnych, ale dla prostoty i informatywności. Jest to tym bardziej istotne, że strona nie jest w języku polskim. Możesz łatwo znaleźć wszystkie informacje, których możesz potrzebować. Ogólne warunki handlowe, obsługa klienta, licencja, polityka cookies oraz koszt i czas płatności. Pozytywnie należy ocenić fakt, że większy nacisk kładzie się na walory wizualne niż na funkcjonalność. Doceniamy to.


Bonus powitalny w BetSafe to darmowy bonus na zakłady do 50€. Do tego dochodzą różne promocje w postaci darmowych i wolnych od ryzyka zakładów. Fani jeździectwa nadal będą mogli oglądać wyścig za darmo. Gwarancja najlepszych kursów (BOG) jest również używana podczas galopu, co oznacza, że otrzymujesz maksymalny zysk na rynku ze 100% pewnością.


Podsumowując, BetSafe to wciąż dobry dom hazardowy. Również dla Polaków, pomimo języka interfejsu użytkownika. Wygrane są zwolnione z podatku, zakłady są obfite, metody płatności są zróżnicowane, a bonus jest doskonały. Jeśli Anglik nieco spadnie, to zdecydowanie możemy polecić sprawdzenie oferty BetSafe. Przejdźmy teraz do korzeni zakładów.

Comments